Εδώ είμαι πάλι και αυτήν την φορά όχι με συνταγή… αλλά με μια ιδέα για πρωινό με σούπερ ενέργεια. Σίγουρα αν επιλέξεις αυτό το πρωινό η κοιλίτσα σου δεν θα διαμαρτυρηθεί μέχρι αργά το μεσημέρι. Το φαγόπυρο είναι μια σούπερ τροφή για την υγεία σου σε συνδυασμό με το μέλι και τους ξηρούς καρπούς, βόμβα από βιταμίνες. Μην παραλείπεις ποτέ το πρωινό σου …να σέβεσαι τον οργανισμό σου και να τον φροντίζεις όπως του αξίζει!!! Άρπαξε την ιδέα και κάνε την δίκη σου…